کد خبر : 2140
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۴

دوچرخه ای گم نشده، اسناد بلاتکلیف است

دوچرخه ای گم نشده، اسناد بلاتکلیف است
رئیس هیات دوچرخه سواری استان البرز، به این موضوع اشاره داشت که موضوع گم شدن اسناد خرید 50 دوچرخه از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان را تکذیب نکرده است.

به گزارش اخبار ورزشی، موضوع گم شدن اسناد خرید ۵۰ دوچرخه در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز، بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت و خبرآنلاین بطور کامل به این اتفاق پرداخت.

اما امروز برخی از سایت های خبری و خبرگزاری ها، سعی داشتند تا موضوع را به شکل دیگری جلوه بدهند و طی مصاحبه ای با رئیس هیات دوچرخه سواری استان البرز، به این موضوع اشاره داشتند که حال دوچرخه ها خوب است.

در این خصوص با مجید سبزه پرور، رئیس هیات دوچرخه سواری استان البرز صحبت کردیم که گفت: خبرنگاری از بنده پرسید که موضوع سرقت دوچرخه ها چه بوده است و بنده نیز پاسخ دادم که سرقتی در کار نبود.


خبری از سرنوشت دوچرخه ها در دسترس نیست

وی ادامه داد: حالا هم می گویم که سرقتی در کار نبوده فقط ما چک خرید ۵۰دوچرخه را در اختیار دبیر وقت هیات دادیم ولی پس از آن نه دوچرخه ای دیدیم و نه رسید خرید آن را. در واقع رسید خرید این دوچرخه گم شده است و خبری از سرنوشت ۵۰ دوچرخه ای که قرار بود در جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری از سوی اداره کل ورزش و جوانان خرید می شد در دسترس نیست.


بابت تحویل دوچرخه ها رسیدی دریافت نشده است

سبزه پرور در ادامه تصریح کرد: دوستان در اداره کل ورزش و جوانان استان البرز به این موضوع اشاره دارند که دوچرخه ها خریداری شده و اسناد آن موجود است و همه تحویل استانداری شده اند ولی بابت تحویل آن رسیدی دریافت نشده است. سوال بنده این است که چرا این تعداد دوچرخه بدون دریافت رسید و مستندسازی در اختیار استانداری قرار داده شده است؟


سرقت دوچرخه در کار نبوده

وی گفت: بنده مبلغ خرید ۵۰ دوچرخه را پرداخت کردم تا گامی در جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری برداشته باشیم ولی این موضوع صحیح نیست که بنده فقط پول خرید دوچرخه ها را بدهم و دیگر اطلاعی از روند پیگیری موضوع نداشته باشم. در صحبت با سایت ها و خبرگزاری ها نیز همین صحبت ها را بیان کردم و گفتم که سرقت دوچرخه در کار نبوده و اطلاعی از رسید خرید این دوچرخه ها نداریم و چیزی به ما تحویل داده نشده است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.