کد خبر : 2133
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱

هیچ دوچرخه ای در اداره کل ناپدید نشده، اسناد خرید موجود است

کولیوند: انتخابات هیات فوتبال البرز، قطعا با دو کاندیدا برگزار خواهد شد

کولیوند: انتخابات هیات فوتبال البرز، قطعا با دو کاندیدا برگزار خواهد شد
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان البرز، به این موضوع اشاره داشت که مستندات خرید پنجاه دوچرخه از سوی اداره کل موجود است و به مسئولین ارائه خواهد شد.

به گزارش اخبار ورزشی، سعید کولیوند در مورد تعویق انتخابات هیات فوتبال استان البرز گفت: قصد داشتیم تا انتخابات را در روز یکشنبه برگزار کنیم و هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شده بود ولی با اعلام فدراسیون فوتبال، فعلا برگزاری انتخابات یک هفته به تعویق افتاده تا زمان جدید را پس از بررسی شرایط موجود اعلام کنیم.انتخابات هیات فوتبال استان البرز

وی ادامه داد: انتخابات هیات فوتبال استان البرز قطعا با حضور دو کاندیدا یعنی بیک وردی و سعیدی سیرائی برگزار خواهد شد و سایر نفراتی که برای حضور در انتخابات کاندید شده بودند یا رد صلاحیت شدند و یا انصراف دادند و بعید به نظر می رسد که تغییری در تعداد کاندیداها ایجاد شود زیرا فدراسیون فوتبال تمام جوانب امر را در نظر گرفته و با دقت کامل به بررسی صلاحیت ها پرداخته است.


بیک وردی و سیرائی

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان البرز، در مورد آخرین وضعیت مجید دودانگه که او نیز برای حضور در انتخابات کاندید شده بود تصریح کرد: انتخابات فقط با حضور بیک وردی و سعیدی سیرائی برگزار می شود و سایر کاندیداها بر اساس گزارش کمیته سه نفره، یا شرایط حضور در انتخابات را نداشتند و یا شامل قانون پنج سال مدیریت نمی شدند و به همین دلیل از جمع کاندیداها کنار رفتند.

سعید کولیوند در مورد حواشی پیرامون عقب افتادن تاریخ برگزاری مجمع انتخاباتی هیات فوتبال استان البرز گفت: حاشیه خاصی وجود ندارد. ما آماده برگزار کردن مجمع بودیم ولی مشغله آقای تاج و اینکه اعلام کردند هفته آینده می توانند در مجمع شرکت کنند سبب شد تا به ناچار تاریخ انتخابات تغییر کند.

وی در مورد اینکه چرا بدون حضور تاج مجمع را در زمان مشخص برگزار نکردند، افزود: بالاخره فوتبال همیشه حساسیت های خاص خود را دارد و تصمیم بر این شد تا مجمع با حضور شخص رئیس فدراسیون برگزار شود.


زوند برگزاری انتخابات هیات

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان البرز، در مورد زوند برگزاری انتخابات هیات همگانی استان افزود: اساسنامه فوتبال با سایر هیات های ورزشی متفاوت است. اگر اشتباه نکنم ۲۱کاندیدا برای هیات همگانی ثبت نام کرده اند و روند قانونی در حال پیگیری است.

کولیوند در ادامه گفت: برای هیات همگانی، یک تعدادی از کاندیداها به حراست معرفی شدند تا روند تایید صلاحیت آنها انجام شود و یکسری از نفرات هم مدارک از قبیل مدرک تحصیلی و دوره مدیریت آنها دارای برخی ایرادات بود که در دست بررسی است.

وی در مورد مدرک تحصیلی کاندیداها نیز خاطرنشان کرد: طبق اساسنامه موجود، تمامی نفرات باید لیسانس داشته باشند و اگر دارای مدرک فوق دیپلم باشند، باید سابقه ریاست هیات استان را داشته باشند.

کولیوند در مورد حواشی پیرو ثبت نام خانم گل محمدی برای ریاست هیات همگانی استان البرز تصریح کرد: ایشان هم مانند سایر نفرات ثبت نام کردند و در مرحله استعلام قرار دارد. مرجع استعلام ما در این خصوص وزارت ورزش و جوانان است و تمامی استعلامات از این ارگان انجام خواهد شد.


استعلام ها از طریق دبیر هیات انجام می شود

معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان البرز، در مورد اینکه شمیرانی، سرپرست هیات همگانی اعلام کردند که استعلام ها از طریق او پیگیری می شود گفت: چنین موضوعی نیست و استعلام ها از طریق دبیر هیات انجام می شود. اما کلیه انتخابات زیر نظر امور مجامع که مسئولیت آن برعهده بنده است برگزار خواهد شد و اما فقط نقش نظارتی بر شیوه برگزاری انتخابات را برعهده داریم.استعلام وزارت ورزش

کولیوند در خصوص صراحت قانون در مورد صلاحیت کاندیداها و اینکه در چنین شرایطی که قانون صراحت دارد دیگر استعلام جایگاهی نخواهد داشت گفت: برای اینکه حقی از کاندیدایی ضایع نشود استعلام صورت می پذیرد. برخی کاندیداها فعالیت هایی داشتند که در اساسنامه به آن اشاره نشده و به همین دلیل از وزارت ورزش استعلام گرفته می شود و هیچ منع قانونی در این خصوص وجود ندارد.


هیچ دوچرخه ای در اداره کل ناپدید نشده

وی در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر ادعای هیات دوچرخه سواری در مورد پرداخت مبلغ خرید ۵۰ دوچرخه از سوی اداره کل و ناپدید شدن این دوچرخه ها گفت: هیچ دوچرخه ای در اداره کل ناپدید نشده و اسناد و مدارک خرید این دوچرخه ها موجود است . ضمن اینکه شما در این خصوص با مدیرکل و شمیرانی، معاون آقای غفرانی صحبت کردید و بهتر است به همان صحبت ها استناد کنید. در هر صورت اسناد و مدارک خرید این دوچرخه ها موجود است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.