کد خبر : 2019
تاریخ انتشار : یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۸

پنجاه دوچرخه ای که در کرج گم شده!

پنجاه دوچرخه ای که در کرج گم شده!
پنجاه دوچرخه ای که جهت ترویج فرهنگ دوچرخه سواری و کمک به سلامت شهروندان کرجی و کاهش آلودگی توسط هیات دوچرخه سواری استان البرز خریداری می شوند در سرنوشت نا معلومی قرار دارد.

به گزارش اخبار ورزشی، نوشت دوچرخه هایی که معلوم نیست در اختیار چه افرادی قرار گرفته است؟ داستان عجیبیکه این روزها به یکی از سوژه ها مهم و داغ جامعه ورزش استان تبدیل شده است.

هیات دوچرخه سواری البرز ۵۰ دوچرخه را از شرکت جانانت خریداری می کند اما نه کسی می تواند با دوچرخه ها پا بزند و نه سوار بر آن برای ساعتی فارغ از دود و آلودگی شهر به فکر سلامتی خود باشد. این پنجاه دوچرخه بعد از چند ماه همچنان سرنوشت نا معلومی دارند.

ما برای مشخص شدن این ماجرا با مدیرکل ورزش جوانان البرز و رئیس هیات دوچرخه سواری استان تماس گرفتیم. این گزارش را بخوانید:

آقای غفرانی در جلسه هستند 

با مدیرکل ورزش و جوانان البرز تماس می گیریم.  شمیرانی معاون غفرانی تلفنش را پاسخ می دهد و میگوید ” او در جلسه است”.

بحث دوچرخه های گم شده که مطرح می شود، تنها با یک جمله که “نشنیده ام دوچرخه ها گم شده باشد” گوشی اش قطع می شود البته به صورت خود جوش!

در ادامه و پس از تماس مجدد ما شمیرانی معاون اداره ورزش استان از گم شدن دوچرخه ها ابراز بی اطلاعی می کند. معاون  ورزش و جوانان استان البرز اعلام می کند من چیزی تا به حال در این مورد نشنیده ام و می گوید چنین  اتفاقی نیفتاده  است.

سبزه پرور: تا آخر دنبال این پرونده هستیم

رئیس هیات دوچرخه سواری البرز از پیگیری های لازم برای مشخص شدن وضعیت این پنجاه دوچرخه خبرمی دهد. سبزه پرور اعلام کرد: چند ماه است که پیگیر این مسئله هستیم و هر کجا که لازم باشد می رویم تا مشخص شود چرا وضعیت این دوچرخه ها نا مشخص است. و تا آخر پیگیر این پرونده خواهیم بود چرا که ما به دنبال ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در شهر بودیم و الان بعد از گذشت چند ماه هنور مشخص نیست که این دوچرخه ها کجا هستند؟

رئیس هیات دوچرخه سواری البرز در خصوص این پرونده اظهار داشت:  ما دو فقره چک ۲۵ میلیونی  جهت خرید دوچرخه در راستای  ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در وجه شرکت جایانت کشیدیم  که دبیر قبلی ما با دریافت این دو فقره چک بدون این که بنده را در جریان بگذارند، دوچرخه ها را تحویل مدیرکل دادند. اما وقتی از آقای غفرانی میخواهیم که رسید این پنجاه دوچرخه را تحویل دهند، جواب درستی به ما نمیدهند و میگویند “دوچرخه ها را تحویل استانداری دادند.”

سبزه پرور در ادامه افزود: چک را من کشیدم و باید اسناد وجود داشته باشد که این دوچرخه ها به چه کسانی  تحویل داده شده است. مگر می شود رئیس هیات از اتفاقات درون هیات خود بی خبر باشد؟ طبق صحبت هایی هم که بنده با آقای غفرانی داشتم ایشان گفته بودند ما دوچرخه ها را به استانداری دادیم اما تا این لحظه هیچ خبری یا سندی به ما ندادند که  دوچرخه ها چه سرنوشتی پیدا کردند با پیگیری هایی که خبرآنلاین انجام داده گویا آقایان غافلگیر شدند و با من تماس گرفتند که به اداره کل بیایید و اسناد را تحویل بگیرید.  بنده حداقل ۳۶ سال است به عنوان یک فرد قدیمی در دوچرخه سواری مشغول فعالیت هستم واین اولین باریست که چنین داستانی رخ داده است

وی در خصوص این که آیا این دوچرخه ها خریداری شده گفت: بله قطعا خریداری شده چرا که ما چک را به نام شرکت و مسئول فروش شرکت صادر کردیم و به احتمال زیاد دوچرخه ها را خریداری کرده اند اما اینکه چرا  هیات استان تا بحال نباید از سرنوشت این دوچرخه ها مطلع باشد  جوابش را نمیدانیم!؟

سبزه پرور در پایان گفت: ما با  بازرسی وزارت  ورزش  نیز نشستی در خصوص این پرونده داشتیم تا مشخص شود سرنوشت این دوچرخه ها چه شده و کجا باید آن ها را پیدا کنیم؟

منبع: خبرآنلاین – اسماعیل حیدرپور

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.